top of page
Ara

International Client Consultation Competition

Değerli ELSA Türkiye üyeleri,


İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi, ELSA Türkiye’nin katkılarıyla ikinci ulusal “Hukuki Danışmanlık Yarışması”na ev sahipliği yapacaktır. Yarışma, hukuk öğrencilerinin önleyici hukuk hizmetleri ve hukuk pratiğinin fonksiyonları hususlarında bilgilenmelerini teşvik etmekte ve öğrenciler arasında bu hususlara ilginin artmasını amaçlamaktadır.

Öğrencilerin avukat olarak profesyonel hayata atıldıklarında müvekkillerle kuracakları ilişkilerde gerekli olacak mülakat, planlama ve analitik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen yarışma; öğrenciler, eğitmenler ve avukatlar arasında değerli bir eğitimsel ve kültürel alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Kazanan ekip, Nisan 2017’de İngiltere ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Louis M. Brown Forest S. Mosten International Client Consultation Competition, Uluslararası Hukuki Danışmanlık Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecektir. Yarışma için yapılacak workshop 24 Aralık 2016 Cumartesi günü 10:00-18:00 saatleri arasında Santralİstanbul’da düzenlenecek olan çalıştaya katılmak isteyen üyelerimizin başvurularını 21 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar Yönetim Kurulumuza ulaştırmaları gerekmektedir. Başvuru formuna linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/forms/SL0CK8A5wBU7VdoM2 *Katılım ücretsizdir.

6 görüntüleme

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page