top of page
Ara

ELSA İstanbul Prof. Dr. Rona Serozan II Kurgusal Duruşma Yarışması

2016/2017 ELSA İstanbul Yönetim Kurulu olarak Baker&McKenzie Esin Avukatlık Ortaklığı’nın ana sponsorluğunda Sayın Prof. Dr. Rona Serozan adına II. Kurgusal Duruşma Yarışması’nı düzenleyeceğimizi sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız!

Bu sene ikincisini düzenleyeceğimiz yarışmamız için Baker&McKenzie Esin Avukatlık Ortaklığı’nın ana sponsorluğunda hazırlıklarımızı yapmakta olup, geçen sene olduğu gibi bu sene de bir medeni hukuk senaryosunun hazırlığını yürütmekteyiz. 15-16 Nisan 2017 tarihlerinde sözlü aşamayı gerçekleştirmek üzere takvimini oluşturduğumuz etkinliğimizde siz üyelerimizi takımlarıyla birlikte aramızda görmeyi diliyoruz.

Hukuk fakültesi öğrencilerine hukuki bilgilerini pratik alana aktarma imkanı sağlayan bu yarışmada: – Birinci olacak takım 5.000 (beş bin) Türk Lirası, – İkinci olacak takım 3.000 (üç bin) Türk Lirası, – Üçüncü olacak takım 2.000 (iki bin) Türk Lirası ödüle hak kazanacaktır.

Yarışmaya katılım kurallarını inceleyebilmek adına elsaistanbul.org adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Yarışmamız için son başvuru tarihi 13 Ocak 2017 saat 17.59’dur.

ELSA İstanbul Prof. Dr. Rona Serozan II. Kurgusal Duruşma Yarışması Başvuru Formu:https://goo.gl/forms/9NwjaSHLJAvbk72Q2

Etkinlik Takvimi, Kurallar El Kitabı, Yaptırımlar Yönergesi ve Detaylı Bilgi için elsaistanbul.org/kdyadresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız için bizlere kdy.elsaistanbul@gmail.comadresinden ulaşabilirsiniz.

Facebook üzerinden facebook.com/IstanbulKDYsayfamızı ve Instagram’da elsa.istanbul kullanıcı adı ile yer alan hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

22 görüntüleme

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page