top of page
Ara

77.ICM Malta ELSA Türkiye Delegasyonu Başvuruları Açıldı
Değerli ELSA Türkiye üyeleri,


ELSA’nın yılda 2 kere düzenlenen ve en büyük toplantısı olan Uluslararası Konsey Toplantısı (International Council Meeting (ICM) bahar döneminde Saint Paul’s Bay, Malta’da, 15 – 22 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir.


Uluslararası Konsey Toplantısı’na katılmak isteyen tüm üyelerimiz aşağıda yer alan başvuru formlarından, Toplantıya katılmak istedikleri alanla ilgili olan formu doldurarak başvuru yapabilecektir.


Formun İngilizce doldurulması gerekmektedir, aksi durumda başvuru geçersiz sayılacaktır.


Katılımcılarımız başvuruları tarafımızca kabul edildiğinde ve programa katılacaklarını teyit ettiklerinde programın ücretini katılmayacak bile olsalar ödemekle yükümlüdürler. Katılımcılar ulaşım masraflarını kendileri karşılayacaktır.


*Ücretler şu an için belli olmamakla birlikte, ELSA Decision Book hükümleri gereği, Organizatör tarafın ELSA Türkiye Delegasyonu üyelerinden, konaklama, üç öğün yemek ve havaalanı transferi hariç ulaşımlar için talep edebileceği en yüksek ücret günlük 34€’dur. Bu ücret, seçildikten sonra talep edebileceğiniz özel hizmetlerle artabilir. Bu formu göndermekle size daha sonra belirtilecek fiyatı ödemeyi taahhüt etmektesiniz.


Başvuru formlarına sosyal medya hesaplarımızda yer alan linkler üzerinden ulaşabilir ve form hakkında sorularınız president@tr.elsa.org adresine e-posta atarak sorabilirsiniz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye etkinliğin Resmi Facebook Sayfası, https://www.facebook.com/ICMMALTA/ üzerinden ulaşabilirsiniz.Etkinliklerimizden ve duyurulardan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın:


Facebook Sayfamız: ELSA Turkey

Instagram Profilimiz: elsa.turkey

Twitter Adresimiz: @ELSATurkey

İnternet Sitemiz: elsaturkey.org

LinkedIn Sayfamız: ELSA Turkey


ELSA’yla Kalın!


ELSA Türkiye 2019-2020 Dönemi Yönetim Kurulu

Arsal, Ecem, Alperen, Defne, Berin, Çağla, Zeynal

29 görüntüleme

Opmerkingen


Opmerkingen zijn uitgezet.
bottom of page